Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Alex More ve Kendra Lynn Nuru Masaj Salonunda Grup Seks

Kendra Lynn işyerinde telefonları yönetiyor. Gün yavaş geçti ve henüz kimse randevu almadı. Alex More, resepsiyon alanına girdiğinde, Kendra kırmızı iç çamaşırında ne kadar seksi göründüğüne inanamaz. Alex More ve Kendra Lynn Nuru Masaj Salonunda Grup Seks.  Alex birisinin içeri girip gelmeyeceğini sorar, ancak Kendra durumun böyle olmadığını söyler. Elleri kendi ellerinde tutamazlar, kızlar bir süreliğine birlikte zamanı öldürebilirler.

Kızlar ön büroya yaslanıp öpmeye başlıyorlar, Alex Kendra’s klipsiyle oynamaya başlıyor ve Kendra boşalsın diye hızlı bir şekilde ovuyor. Kendra iyiliğini geri vermeye istekli ve Alex’e bir Nuru masajı verdiğini öne sürüyor. Alex arka odaya el ele yürürken Alex daha mutlu olamazdı. Her ikisine de saygısızlıktan rahatsız olan, kapıcı Lucas Frost arka odayı temizliyor.

Uzaktan konuşan sesleri duyduğunda, sinirlenir ve Jakuzide saklanır. Alex uzanırken, Kendra mükemmel vücudunun her yerine yağ döküyor. Lucas görünüyor ve yardımcı olamaz, ancak kızlar onun önünde ortaya çıktıkça zorlaşır. Sarsmaya başlar ama çok yüksek sesle inler. Alex onu duyar. Ayrılmak için kalkmaya çalışıyor ama kızlar onu paspasın üzerine indiriyor. Giysilerini koparırlar, sonra vücuduna yağ döküp onu mastürbasyon yapmaya başlarlar. Sonra onu patlatmaya başlarlar. Kızlar buradaki çekimleri arıyorlar ve tüm gün boyunca kendilerine, bu gözetleme hizmetli odasına asla unutamayacağı bir ders vermenin zamanı geldi. Devamını izleyiniz… İyi seyirler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*